Pieniądze Linia

Pieniądze Linia

Tu koncentruje się wyłącznie na wygranych i strat, to sprawia, że ​​jest bardzo prosta. W przeciwieństwie do spread betting gdzie twój ulubiony zespół może wygrać i nadal kończy się utratą zakład, zakłady linii pieniądze są znacznie łatwiejsze. Wygrana z zespołu jest wygrana gwarancji dla Ciebie. Jedyną wadą tego typu zakłady jest, że może być nieco kosztowne. Weźmy na przykład, aby wygrać $ oszustwo 200 za zwycięstwo swojej ulubionej drużyny; Może być konieczne, aby umieścić zakład o $. 210 Z drugiej strony, w celu Wygraj 1000 $ może być zobowiązany do części z $ 700.

Parlays

W tej formie licytacji obstawiający jest wymagane do jego zakład na co najmniej dwóch zespołów. Niektórzy bukmacherzy pozwalają graczom, aby postawić zakłady na aż do 10 lub nawet więcej zespołów. Brzmi to skomplikowanie, ale zasady są bardzo proste, Twój wybrany Parlay musi wygrać, aby wygrać. Można rozważyć utworzenie kopii zapasowej zakład ze słowem modlitwy, ponieważ strata z jednej drużyny oznacza tracisz!

W oparciu Total-Zakłady

Jest uważana za jedną z najprostszych form zakładów sportowych. Z ogólnej liczby zakładów, wymagane jest tylko, aby stwierdzić, czy dana gra jest całkowity wynik końcowy będzie powyżej lub poniżej podanych punktów. Weźmy na przykład w grach koszykówki; wysokie tony są oceniane na 210 i upadki 170. Choć zakłady wymagane jest tylko zdecydować się na powyżej lub poniżej.

Wskazówki dotyczące udanego Zakłady sportowe

Inwestorzy zobaczyć zakłady sportowe jako okazję inwestycyjną. Najlepiej byłoby, gdyby oni robią pieniądze, czy gracza wygrać czy nie. Nasuwa się pytanie, ranking bukmacherów jak wtedy można gracz jak najwięcej zakładów sportowych. Czytaj dalej …

Dowiedz się śledzić swoich poprzednich zakładów

Czy wygrywasz, czy nie, to jest rozsądne, aby zrobić prosty rejestru. To może być arkusz programu Excel na komputerze lub prosty książki notatki. Znaczenie tych zapisów jest to, że pomagają przewartościować swoją historię zakładów. Pomaga wiesz czym jesteś dobry, jak również daje wgląd w dziedzinach, które trzeba pracować.

Nie Chase Poprzednia zakłady

Jest to ogromna pokusa. Gracza będzie nie częściej niż znaleźć się w pośpiechu, aby gonić swoje zakłady. Dzieje się tak zwłaszcza po utraconej zakładu. Weźmy na przykład, przegrał 6.00pm ale sprawdzanie przez smartfona, zdajesz sobie sprawę, że jest więcej linii do gry 9.00pm. Pokusa jest prawdziwe, prawda? Eksperci doradzają, biorąc głęboki oddech przed ofiarą. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest, aby poczekać na następny dzień, aby zacząć coś nowego.

Nie wystarczy postawić na ze względu na to

Wystarczy sobie sprawę, że każdy jest adrenalina waląc się z powodu trwającego meczu. A może po prostu wszedł do swojego ulubionego stawu rozerwania się tylko do stwierdzenia, że ​​zapakowane po brzegi, wszyscy w oczekiwaniu na dzisiejszy mecz i jesteś jak, bęc! Muszę postawić. Take it easy … prawda jest taka, że ​​może być oSporty motorowe wiele lepszych meczów, aby postawić zakłady na. Możliwości te ratujące życie może nie być w transmisji na żywo. Ryby dla nich. Nie spiesz się, nie tylko postawić zakład z powodu szaleństwa związanego z danym twarz.

Dowiedz Przepływ zarządzać swoimi pieniędzmi; Prawidłowo

Większość ludzi może nie wiedzieć, że zakłady opłacalna ma wszystko wspólnego z trzeźwym umysłem. Tak, to tylko wtedy, że można postawić zakład przed swoim ulubionym zespołem, a nie dlatego, że zmieniła się lojalność, ale dlatego, że można wyraźnie zobaczyć, że jego szanse na wygraną są bardzo ograniczone. Czy swoje obliczenia, czego można stracić i jakie są szanse obu wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *